Trwa ładowanie...

Mieli układ z kasjerem i wynosili za darmo alkohol

W supermarkecie przechodzili przez kasę kolegi i udawali, że płacą

Mieli układ z kasjerem i wynosili za darmo alkohol
d35qvdq
d35qvdq

Policjanci z patrolówki zatrzymali kasjera, a funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu jego dwóch wspólników. Marcin C. (lat 39) pracował w markecie, obsługiwał kasę, 22-letni Paweł Z. i Jakub R. z kolei przychodzili do sklepu, brali alkohol i tylko udawali, że płacą za niego przechodząc przez kasę kolegi.

Każdorazowo kupowali oni alkohol i napoje. Jak się jednak okazało prawdopodobnie nigdy nie płacili za swoje zakupy. Przechodzili przez kasę swego znajomego i poza usunięciem zabezpieczeń na butelkach nic więcej się tam nie działo, kasjer nie przyjmował zapłaty za towar - mówią policjanci. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni wynieśli w ten sposób towar za łączną kwotę ok. 700 zł.

Patrolowcy zatrzymali 39-letniego Marcina C. Dosłownie godzinę później do policyjnych cel, trafili również jego wspólnicy, 22-letni, Paweł Z. i Jakub R. Wpadli w ręce funkcjonariuszy zajmujących się przestępczością przeciwko mieniu. I to w wydziale mienia śledczy zgromadzili wszystkie dowody i przedstawili całej trójce zarzuty kradzieży.* Za popełnienie tergo przestępstwa grozi do 5 lat więzienia.*

d35qvdq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35qvdq