WP

Mieszkańców Wilanowa czekają duże zmiany drogowe. Już w ten weekend

Wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy w weekend zaplanował przełożenie ruchu na ul. Przyczółkowej. W tym samym czasie drogowcy będą kontynuowali wymianę nawierzchni na ul. Powsińskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany drogowe w Wilanowie
Zmiany drogowe w Wilanowie (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
WP

Mieszkańcy Warszawy będą mogli ominąć remont ulicy oraz pracę związane z budową węzła Południowej Obwodnicy Warszawy, kierując się na ul. Przyczółkowej. Natomiast na odcinku od skrzyżowania z ulicami Karuzela i Europejską do ul. Pałacowej, ruch zostanie przełożony na tymczasowe jezdnie zbudowane równolegle do istniejących.

Pierwsze zmiany w piątek po godzinie 22:00. Wtedy zostanie przełożony ruch w stronę centrum, natomiast w niedzielę zmieniana będzie organizacja w kierunku Konstancina-Jeziorny. Uruchomiona zostanie tymczasowa jezdnia, którą kierowcy dojadą do ul. Karuzela, a wyjazd z ulicy Przyczółkowej będzie możliwy tylko w prawo, w stronę Konstancina Jeziorny. Tak samo będzie na ulicy Europejskiej, kierowcy będą mogli pojechać tylko w prawo, czyli w stronę Mokotowa, a skręcając w ul. Europejską będzie można tylko od strony Konstancina-Jeziorny.

Z kolei na wysokości ulicy Marcepanowej kierowcy będą mogli zawrócić i skręcić w ulicę Europejską.

WP

Dodatkowo drogowcy zamkną chodnik pieszo-rowerowy po zachodniej stronie ul. Przyczółkowej. Piesi i rowerzyści będą musieli skręcić w ulicę Karuzela - Wiedeńska - Pałacowa.

Ulica Powsińska będzie zamknięta od godziny 22.00 w piątek do 4.00 w poniedziałek. Zamknięta dla ruchu będzie jezdnia w kierunku Wilanowa, na odcinku od ul. św. Bonifacego do ul. Nałęczowskiej.

Wybudowane zostaną nowe jezdnie, chodniki i drogi dla rowerów, łącznice i wiadukt.

Zobacz także: Zbigniew Ćwiąkalski milczeniu Tomasza Komendy

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też: Dzień otwarty na budowie drugiej linii metra

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP