Trwa ładowanie...

Mikołaje na motocyklach. Wielka parada przejedzie przez stolicę!

W programie zaplanowano także zwiedzanie Stadionu Narodowego, przejazd zabytkowymi autobusami, konkursy z nagordami i masę innych atrakcji

Mikołaje na motocyklach. Wielka parada przejedzie przez stolicę!
d25hq4v
d25hq4v

Po raz kolejny ulicami Warszawy przejedzie niezwykła parada motocyklowych Mikołajów. W niedzielę 7 grudnia spełnią oni część marzeń dzieci z mazowieckich rodzinnych i domów dziecka. Mieszkańcy stolicy będą mogli przy tej okazji nacieszyć oczy najpiękniejszymi maszynami świątecznych jeźdźców.

MotoMikołaje zapraszamy do udziału w przejeździe i do kibicowania na trasie. Start już od godziny 10.30 spod bramy numer 2 Stadionu Narodowego . Na pl. Zamkowym motocykliści pojawią się ok 12.15.

Setki Mikołajów w całym mieście już szykują się na wielki przejazd. - Cel imprezy jest jasny i konsekwentnie realizowany od pięciu lat. Łącznie przekazaliśmy pomoc na kwotę ponad 150 000 złotych, a udało nam się to dzięki wsparciu uczestników i sponsorów. - mówią organizatorzy. Motomikołajki.pl to jedyna taka okazja w roku, by zobaczyć w jednym miejscu tylu motocyklowych mikołajów i ich maszyny. - Mamy nadzieję, że tym razem pobijemy wspólnie rekord frekwencji. - dodaje Fundacja Jednym Śladem, organizator zbiórki.

Podczas tegorocznej akcji zaplanowano zwiedzanie Stadionu Narodowego, przejazd zabytkowymi autobusami w towarzystwie kolumny motocyklowej na Plac Zamkowy, gdzie odbędą się barwne konkursy na z nagrodami. Tradycyjnie już MotoMokołaje zgromadzą się przy Kościele św. Anny, gdzie będą kwestowali na rzecz dzieci z Domów Dziecka (rozdając w podzięce cukierki!). Będzie można m.in. współtworzyć żywą choinkę i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Honorowy Patronat nad akcją objął Pan Marek Michalak - Rzecznik Praw Dziecka. Jak wyglądały MotoMikołajki rok temu, możecie zobaczyć zdjęciach poniżej.

d25hq4v
d25hq4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25hq4v