Trwa ładowanie...
d32dkq2

Mikołajki w Domu Spotkań z Historią

Zbuduj piernikowe domki inspirowane dawną Warszawą wraz ze studentami ASP i Patrycją Jastrzębską z Tu Było Tu Stało
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołajki w Domu Spotkań z Historią
d32dkq2

Z okazji Mikołajek Dom Spotkań z Historią przy Karowej przygotował dwudniowe warsztaty dla dzieci. W sobotę 6 grudnia będzie słodko (budowanie piernikowych domków), twórczo (warsztaty poprowadzą studenci Akademii Sztuk Pięknych) i edukacyjnie (dzieci będą się inspirować architekturą dawnej Warszawy i poznają historię świąt po warszawsku). W niedzielę 7 grudnia – literacko: odbędzie się wielkie pisanie listów do św. Mikołaja. Rodzice mogą w tym czasie zaopatrzyć się w świąteczne prezenty na sezonowym kiermaszu książek lub odpocząć w kawiarni przy specjalnym świątecznym menu. Wstęp wolny.

6 grudnia (sobota), godz. 14.00–18.00

Domki z piernika

d32dkq2

Pod okiem studentów Akademii Sztuk Pięknych przygotują własne piernikowe domki, inspirowane architekturą dawnej Warszawy. Patrycja Jastrzębska z Tu Było Tu Stało zaprezentuje historię świąt po warszawsku.

7 grudnia (niedziela), 16.00

Świąteczna pocztówka

Uczestnicy poznają historię niezwykłych listów od świętego Mikołaja, które tworzył dla własnych dzieci J.R.R. Tolkien. Następnie każde dziecko będzie mogło wykonać kartkę bożonarodzeniową lub napisać list do św. Mikołaja. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 4–12 lat.

d32dkq2

Świąteczny kiermasz książek w DSH

W każdy przedświąteczny weekend (29.11-21.12) w Księgarni XX wieku odbywa się kiermasz książek. Świąteczne pakiety książkowe w atrakcyjnych cenach, wysokie rabaty na publikacje (nawet do -80%). Wszystkie zakupione pozycje zostaną świątecznie zapakowane.

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

d32dkq2

Podziel się opinią

Share
d32dkq2
d32dkq2