Trwa ładowanie...
d4j83mv

Młody Brazylijczyk za słaby dla Legii. Wraca do domu

Danilo Mariotto przez ostatni tydzień trenował z zespołem Mistrzów Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młody Brazylijczyk za słaby dla Legii. Wraca do domu
d4j83mv

Jak informuje "Fakt" Danilo Mariotto, napastnik brazylijskiego Fluminense, nie przekonał do siebie szkoleniowców stołecznego zespołu . Mimo stosunkowo zaawansowanych umiejętności technicznych, zawodnik ma wyraźne problemy z przygotowaniem fizycznym. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Mariotto nienajlepiej wypadł w testach szybkościowych.

19-letni gracz ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Wołyniu Łuck. W dziewięciu meczach ukraińskiej ekstraklasy zdobył jednego gola. Przypomnijmy, że niedawno testy w Legii zakończył inny gracz Fluminense Pablo Dyego. 21-letni pomocnik, zyskał jednak uznanie w oczach trenera Henninga Berga i zapadła decyzja o tym, że zostanie wypożyczony w letnim okienku transferowym. Nie będzie to jego pierwszy kontakt z europejskim futbolem , gdyż przed dwoma laty zdążył rozegrać jedno spotkanie w barwach szwedzkiego Djurgardens IF.

Testy utalentownych zawodników z Kraju Kawy, odbywają się w ramach dwustronnej współpracy, jaką Legia nawiązała z Fluminense w 2013 roku. Niewykluczone, że wkrótce w stolicy pojawią się kolejni młodzi gracze, wypatrzeni przez dyrektora sportowego Michała Żewłakowa oraz Dominika Ebebenge.

d4j83mv

Źródło: Fakt

Przeczytajcie również: ZTM mówi "nie" motocyklistom na buspasach. Ci nie odpuszczają

d4j83mv

Podziel się opinią

Share
d4j83mv
d4j83mv