Trwa ładowanie...
d15uygz

Moda uliczna: styl Ady

Zobaczcie, jak Ada włącza w swój strój handmade oraz ubrania z działów męskich
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moda uliczna: styl Ady
d15uygz

Ada, 27 lat, pracuje w praskiej kawiarni Chmury. Lubi oryginalny handmade. Jako że jest wysoka, część ubrań musi kupować w działach męskich, których wcale się nie boi. Wręcz przeciwnie - znajduje tam wiele ubrań, które można oryginalnie wykorzystać także w damskiej garderobie.

Mam na sobie: raczej sieciówki. Spodnie i t-shirt to House, a skarpetki i bluza to H&M. Czapkę zrobiła dla mnie przyjaciółka. Napis wiążę się z zabawną historią z czasu, kiedy pracowałam w Czułym Barbarzyńcy. Jako że jestem dość wysoka, część rzeczy muszę kupować w działach męskich - stąd mam bokserki i buty.*__*

Mój styl: może nie wyglądam, ale swój strój staram się planować dzień wcześniej. Górę bierze tu przede wszystkim wygoda, ale lubię też modyfikować ubrania, żeby były bardziej "moje".

d15uygz

Ubrania kupuję: generalnie nie lubię robić zakupów, ale jeśli już muszę, to w przeważającej większości będą to raczej sieciówki. Lubię też handmade, który staram się wprowadzać raczej na zasadzie dodatków.

Moje ulubione miejsca w Warszawie: Praga! Jest tu zupełnie inaczej niż po drugiej stronie Wisły. Przytulniej, rodzinniej, wolniej. Czuję się tu nie jak w stolicy, ale jak w małym miasteczku. I to jest jak najbardziej dla Pragi komplement. Ciężko to określić, ale tu się po prostu oddycha!

d15uygz

Podziel się opinią

Share
d15uygz
d15uygz