Trwa ładowanie...

Modlin wśród najgorszych europejskich lotnisk

Turyści bezlitośni dla podwarszawskiego portu

Modlin wśród najgorszych europejskich lotnisk
d1zcehn
d1zcehn

"W Europie znajdziemy jedne z najwspanialszych lotnisk na świecie, znajdziemy też takie, na których się ostro wkurzymy, które nas zdołują, a nawet przestraszą"- czytamy w popularnym portalu turystycznym " The Guide to Sleeping in Airports ", który przeprowadził niedawno wśród turystów ankietę dotycząca europejskich lotnisk.

Pod uwagę wzięto czystość, usługi lotniskowe, obsługę i komfort. Ankietowanych pytano nawet o wygodę krzeseł do spania i możliwość spędzenia dłuższej chwili, czyli o to, co robić gdy mamy kilka ładnych godzin do odlotu. Wśród 10 portów lotniczych, które uznano za najgorsze w Europie, znalazło się również jedno polskie lotnisko - Modlin.

Co sprawiło, że otwarty w 2012 port lotniczy znalazł się w rankingu? Posiada przecież darmowe Wi-Fi, na lotnisku jest czysto, a w na miejscu znajdziemy także wystarczającą liczbę gniazdek elektrycznych. jak się okazuje, ma swoje braki turyści narzekają na zbyt małą liczbę ławek przy bramkach, małą liczbę dostępnych usług i udogodnień dla osób, które są zmuszone spędzić na lotnisku kilka czy kilkanaście godzin. To wystarczyło.

d1zcehn

Oprócz Modlina, w rankingu znalazły się m.in. Lotnisko Londyn Luton, paryskie Orly, port Barcelona Girona-Costa Brava i Frankfurt Hahn. Za najgorsze lotnisko w Europie uznano zdecydowanie podparyski port Beauvais-Tille.

d1zcehn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zcehn