Trwa ładowanie...

Monster Jam na Narodowym! [WIDEO]

Najszybsze, najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze monster trucki pojawią się w stolicy!

Monster Jam na Narodowym! [WIDEO]
dpkj9hb
dpkj9hb

Do walki podczas swoich widowisk Monster Jam wybiera najszybsze, najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze monster trucki. Te czterometrowe machiny mają opony o średnicy blisko 170 cm i ważą co najmniej 5 ton. Ich silniki mają moc 1500 KM. Pojazdy mogą wybić się w górę na niemal 10 metrów, przelatując nad ziemią na odległość prawie 40 metrów - to więcej, niż 14 samochodów ustawionych obok siebie!

Niezwykłe pojazdy zbędą się ścigać po skonstruowanym na zamówienie torze pełnym przeszkód, które trzeba pokonać, przeskakując je lub miażdżąc! Na drodze trucków stają auta, autobusy, przyczepy, łodzie, ogromne ciężarówki, a nawet samoloty. Kosztem tych biednych metalowych ofiar, podczas Freestyle'u trucki Monster Jam skaczą, fruwają i krążą wokół toru, często balansując na dwóch, a nawet jednym kole. Wszystko pod ścisłą kontrolą kierowcy, do maksimum wykorzystującego możliwości podwójnego układu kierowniczego, wyścigowych silników i super-wytrzymałych zawieszeń.

Do przystosowanie Stadionu Narodowego do takiego widowiska potrzeba będzie 25 wielkich samochodów i 4 vany. Zmiana boiska w tor wyścigowy i przywrócenie go do poprzedniej formy zajmuje ponad 72 godziny. Z jednej strony moc najnowocześniejszych monster trucków, spektakularne, dynamiczne show – z drugiej wydarzenie o charakterze rodzinnym. Każdy fan odwiedzający widowisko Monster Jam ma niepowtarzalną możliwość obejrzeć z bliska trucki i poznać kierowców podczas poprzedzającej go kilkugodzinnej imprezy Pit Party (informacje o biletach poniżej). Po imprezie, gwiazdy Monster Jam zostaną na miejscu do ostatniego autografu; nikt nie odejdzie z pustymi rękoma. - zachęca organizator.

dpkj9hb

Monster jam będziemy mogli oglądać już 7 czerwca o 18:30. Ceny biletów: od 70 zł, aż do 148. szczegóły znajdziemy TUTAJ .

Zobaczcie wideo!

dpkj9hb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpkj9hb