Trwa ładowanie...

Msze dla singli na Pradze!

Jeśli mimo usilnych prób znalezienia miłości nie możesz jej odnaleźć, wpadnij na spotkanie w praskim kościele na ulicy Skaryszewskiej 12 - zachęcają pomysłodawcy

Msze dla singli na Pradze!
d275bxz
d275bxz

"Pierwsza msza w dolnym kościele na Skaryszewskiej w marcu 2009 roku. Pomyśleliśmy z mężem, że skoro jest wiele osób około trzydziestki, które poszukują właściwej osoby, warto zaaranżować takie msze. Są oczywiście portale internetowe, gdzie można kogoś spotkać, napisać miłą wiadomość, ale o wiele lepiej przecież wyjść poza rzeczywistość wirtualną. Z pomocą jednej z uczestniczek tych spotkań poprosiliśmy proboszcza o odprawianie takich cyklicznych mszy w intencji ludzi poszukujących męża czy żony" - tłumaczy Katarzyna na portalu www.twoja-praga.pl.

Po mszy, które odprawiane są cyklicznie w każdy trzeci piątek miesiąca o godzinie 19.00, uczestnicy mają możliwość nawiązania nowych znajomości podczas spotkania przy herbatce w salce parafialnej. Organizowane są też ogniska, wyjazdy, spacery po Warszawie - każdy znajdzie coś dla siebie.

Najbliższa msza odbędzie się już jutro, 17 maja 2013 roku. Są jacyś chętni?

d275bxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d275bxz