Trwa ładowanie...
d2qpfer

Muzeum Łazienki Królewskie szuka wolontariuszy

Dołącz do organizacji międzynarodowego festiwalu Strefa Ciszy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzeum Łazienki Królewskie szuka wolontariuszy
d2qpfer

To dobra okazja, aby stać się częścią jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych lata w Warszawie - prawie 300 wykonawców z kraju i ze świata, ponad 150 koncertów na 6 scenach w Ogrodach oraz w Teatrze Stanisławowskim i w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie.

Jak zostać wolontariuszem? *Wystarczy być osobą chętną do działania, komunikatywną oraz oraz zgłosić swoją gotowość udziału mailem na adres *wolontariat*@muzykajest.pl*

Uczestnictwo w festiwalu daje możliwość bezpośredniego kontaktu z artystami, zebrania cennych doświadczeń w pracy nad przedsięwzięciami kulturalnymi, poznania wielu ciekawych ludzi. Ponadto dla wyróżniających się wolontariuszy przewidziana jest możliwość skorzystania z warsztatów rozwoju organizowanych przez Muzeum Łazienki Królewskie oraz kontynuowania współpracy z organizatorami przy kolejnych przedsięwzięciach. W ramach wolontariatu można uzyskać stosowne zaświadczenie, ewentualnie zrealizować praktyki studenckie.

d2qpfer

*Obowiązki wolontariusza: *Poszukiwane są osoby do opieki nad artystami, pomocy przy sprzedaży programów, pomocy organizacyjnej w miejscach koncertów oraz osób wspierających animacyjnie studio multimedialne z technologią Kinect “Zostań dyrygentem” a także scenę otwartą dla muzyków- amatorów.

...

Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festiwal

22 czerwca – 28 lipca 2013 roku (w każdą sobotę i niedzielę między godz. 10.00 – 19.00).

d2qpfer

Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych lata w Warszawie - prawie 300 wykonawców z kraju i ze świata, ponad 150 koncertów na 6 scenach w Ogrodzie oraz w Teatrze Stanisławowskim i w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie.

Wśród artystów m.in. Gidon Kremer wraz z Orkiestrą Kremerata Baltica, Orkiestra Sinfonia Varsovia, Apollon Musagete, Royal String Quartet, Lutosławski Piano Duo, TWOgether Duo, Marta Boberska, Marcin Zdunik, Jakub Jakowicz, Marcin Masecki.

Festiwal Strefa Ciszy w Łazienkach Królewskich dołącza się do wydarzeń muzycznych, odbywających się w Rezydencjach Królewskich – Zamku Królewskim i Pałacu w Wilanowie w Warszawie. Festiwal zainauguruje koncert kilkunastu harfistów z zespołu Wiktorska Harp Open oraz muzyków Alta Cappella 22 czerwca o godzinie 12.00 na tarasie przed Pałacem na Wyspie.

Podczas 6 weekendów festiwalowych muzyka będzie rozbrzmiewała przez cały dzień.

d2qpfer

PROGRAM

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer