ycipk-6iv4in

Na Bemowie powstanie Street Workout Park!

Po sukcesie siłowni plenerowych przyszedł czas na na nowy sposób aktywności na świezym powietrzu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Bemowie powstanie Street Workout Park!
ycipk-6iv4in

Street workout staje się coraz bardziej popularny. Dzielnica Bemowo chce być pionierem i zapoczątkować popularyzację tej formy aktywności w Warszawie.

Dzielnica podjęła współpracę z warszawską grupą Ghetto Workout. Jej celem jest stworzenie na Bemowie w pełni wyposażonych miejsc do uprawiania street workout'u. Już na wiosnę przyszłego roku miłośnicy ćwiczeń na świeżym powietrzu będą mogli korzystać ze Street Workout Parku,* który powstanie niedaleko bemowskiego ratusza na terenie Osiedla Przyjaźń*. Dzielnica chce również doposażyć wszystkie siłownie plenerowe w podstawowe zestawy drabinek.

Czytaj również: Wiemy, gdzie staną siłownie plenerowe

ycipk-6iv4in

Street Workout Park będzie składał się z kompleksowego zestawu drążków zamocowanych na różnej wysokości, do tego będą drabinki i poręcze równoległe, umożliwiające wykonywanie całego wachlarzu ćwiczeń i ewolucji.

W Polsce istnieje ponad 20 lokalnych grup zajmujących się street workoutem. Jedną z nich jest stołeczna Ghetto Workout, której członkowie ćwiczą m.in. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej. Jak mówię, jest to sport absolutnie dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Jak dodają, ćwiczenie w grupie motywuje.

Street Workout to dość młoda dyscyplina sportu polegająca na użyciu podczas ćwiczeń elementów zabudowy miejskiej. Ma ona szerokie zastosowanie jako trening siłowy w sportach walki, atletyce czy parkourze.

Czytaj również: Jednoręki bandyta wylosuje nagrody za...psie kupy

ycipk-6iv4in
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6iv4in

ycipk-6iv4in
ycipk-6iv4in