Trwa ładowanie...

Na PKiN-ie pojawią się wielkie serca. "Walentynkowy" weekend startuje już w piątek

Także ratusz ma propozycję dla mieszkańców stolicy

Share
Na PKiN-ie pojawią się wielkie serca. "Walentynkowy" weekend startuje już w piątek
d21tpir

Dwa wielkie serca pojawią się na Pałacu Kultury i Nauki już w piątek. Jedno od strony Emilii Plater, drugie od Marszałkowskiej. Dodatkowo, w niedzielę PKiN będzie cały podświetlony na czerwono. Wszystko to dla zakochanych warszawiaków.

Tegoroczne Walentynki przypadają wprawdzie w niedzielę, ale już w piątek Zarząd Pałacu postanowił oświetlić budynek. - Od 12 lutego w piątek, aż do godz. 24.00 w niedzielę na Pałacu pojawią się dwa serca - mówi WawaLove.pl Ewelina Dudziak z biura prasowego PKiN-u . - Chcemy, żeby nie tylko w tej jeden, walentynkowy dzień, ale w cały walentynkowy weekend pałac był oświetlony - dodaje rzeczniczka.

„Zakochani w Warszawie"

Także Ratusz przygotował z tej okazji niespodziankę - zabawę na Rynku Starego Miasta. - Zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami, którymi są trzy dwuosobowe vouchery na romantyczną kolację w ciemnościach - poinformowali urzędnicy. -

W walentynkową niedzielę rusza konkurs „Zakochani w Warszawie”, którego celem jest propagowanie dziedzictwa kulturowego miasta st. Warszawy w wymiarze niematerialnym (historyczne tradycje miejsc i społeczności, symbolika miejsc, legendy miejskie jako element folkloru) oraz fotografii kreatywnej.

d21tpir

Do udziału zaproszono pełnoletnich warszawiaków, którzy są użytkownikami serwisu Instagram i którzy swoje uczucia do partnera lub partnerki pokażą na fotografii. Zdjęcie powinno ilustrować hasło „Zakochani w Warszawie” i zostać wrzucone na Instagram 14 lutego w godzinach 00.00 – 19.30 i oznaczone odpowiednimi hasztagami (#ZakochaniwWarszawie oraz #walentynki oraz tagiem: @warszawski_ratusz).

- Uczestników zapraszamy w walentynki (między godziną 12.00 a 19.30) do miejskiego punktu informacyjno-promocyjnego na Rynku Starego Miasta, gdzie odbiorą specjalny wydruk swojego zdjęcia z Instagrama i wypełnią formularz z pytaniem konkursowym. Losowanie laureatów o godz. 20.00 - zachęca Ratusz. Zwycięzca otrzyma voucher na romantyczną kolację we dwoje w ciemnościach. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj .

d21tpir

Podziel się opinią

Share
d21tpir
d21tpir