Trwa ładowanie...
d44g4da

Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego

Przez całe wakacje młodzież będzie mogła poznać tajniki tego sportu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego
d44g4da

Oferta jest całkowicie bezpłatna, a uczestnikami zaopiekują się trenerzy oraz zawodnicy zespołu Crusaders Warszawa. Zajęcia będą się odbywały na boisku DOSiR przy ul. Kawęczyńskiej 44.

- Chcemy pokazać, że futbol amerykański to bezpieczny i rodzinny sport, który nie tylko wspaniale wpływa na rozwój fizyczny i uczy pracy zespołowej, ale także buduje charakter, wpaja wartości oraz przyzwyczaja do odnoszenia zwycięstw i przyjmowania porażek w życiu. Dzieci i młodzież, które tak jak my poczują pasję do tego wspaniałego sportu, mają możliwość dołączenia do drużyny Crusaders Juniors i regularnych treningów w ciągu roku. – mówi Marcin Miszczak, prezes Crusaders Warszawa, organizator Otwartej Akademii Futbolu Amerykańskiego.

Aby wziąć udział w treningach trzeba zapisać się tutaj albo pojawić się bezpośrednio w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji Praga Północ. Zajęcia dla dzieci do 12 roku życia odbywają się w poniedziałki i piątki od 12:00 do 14:00. Ponadto od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 16:00 organizowane są treningi dla młodzieży, która ukończyła 13 lat. Akademia Futbolu Crusaders Warszawa potrwa do 28 sierpnia.

d44g4da

Przeczytajcie też: Przyspieszony kurs pierwszej pomocy w warszawskiej komunikacji

d44g4da

Podziel się opinią

Share
d44g4da
d44g4da