Trwa ładowanie...

Na Ursynowie ma powstać sieć ścieżek biegowych!

Ich trasy zostaną ustalone wspólnie z mieszkańcami

Na Ursynowie ma powstać sieć ścieżek biegowych!
d35e4pr
d35e4pr

Bieganie staje się coraz popularniejsze. Codziennie, nawet teraz w środku zimy, można spotkać dziesiątki osób biegających po Ursynowie. Efekty wzrastającego zainteresowania taką formą rekreacji, spędzania wolnego czasu i dbania o własne zdrowie doskonale widać po liczbie zgłaszających się do biegów organizowanych i współorganizowanych przez Dzielnicę Ursynów.* Do udziału w kolejnych edycjach Biegu Ursynowa, Biegu Passy, Onko-Biegu czy w nowym biegu „Wielka Ursynowska” zgłasza się więcej chętnych niż jest przygotowanych pakietów startowych.*

W związku z tak dużym zainteresowaniem bieganiem rekreacyjnym władze Dzielnicy zamierzają stworzyć na Ursynowie sieć ścieżek biegowych. Parametry ścieżek mają zostać przygotowane na postawie konsultacji z mieszkańcami.

Osoby zainteresowane inicjatywą mogą przesyłać propozycje dotyczące przebiegu tras, ich oznakowania, długości i innych kwestii istotnych przy realizacji tego przedsięwzięcia na adres sport@ursynow.pl do 14 lutego 2013 r.

Nadesłane propozycje będą rozpatrywane podczas planowanej dyskusji nad projektem ścieżek biegowych na Ursynowie w ramach Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Rady Dzielnicy Ursynów.

d35e4pr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35e4pr