Trwa ładowanie...

Nadal nie znaleziono matki martwego noworodka. Policja prosi o pomoc

"Chodzi o kobiety będące wówczas w zaawansowanej ciąży, a obecnie niewidywane ze swoimi dziećmi".

Nadal nie znaleziono matki martwego noworodka. Policja prosi o pomoc
d3523af
d3523af

14 września w parku Szczęśliwickim odkryto zwłoki noworodka zawinięte w reklamówkę. Matki dziecka do tej pory nie odnaleziono. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Policjanci z Ochoty zostali wezwani na miejsce zdarzenia przez przypadkowego przechodnia. Mężczyznę zaniepokoił widok stojącej w okolicach ul. Korotyńskiego reklamówki. Kiedy zajrzał do środka, ujrzał zwłoki noworodka z widocznym fragmentem pępowiny. Wezwany na miejsce wraz z policją i prokuratorem lekarz określił zgon dziecka na kilka lub kilkanaście godzin wcześniej. Stwierdził również, że poród mógł nastąpić dnia poprzedniego.****

Ponieważ w pobliżu nie odnaleziono żadnych śladów prowadzących do matki porzuconego chłopca, policja poprosiła o pomoc okolicznych mieszkańców. Apelowano o jakąkolwiek informację na temat osoby, która mogła znajdować się w tym czasie w okolicach parku i porzucić dziecko.

d3523af

Zwłoki nadal nie zostały zidentyfikowane. Policja prosi o kontakt osoby, które zaobserwowały w swoim otoczeniu kobiety, będące w zaawansowanej ciąży (chodzi o sierpień i pierwszą połowę września), a obecnie nie są widywane ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi.

Wszelkie informacje prosimy kierować bezpośrednio pod numery telefonów: 22 603-93-50, 22 603-93-44, 22 603-93-03, bądź na adres e-mail: krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowy numer 997 i 112. Policja zapewnia anonimowość.

d3523af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3523af