Trwa ładowanie...

Nadciąga Runmageddon [WIDEO]

Zawodnicy będą mieli do pokonania ponad 30 przeszkód naturalnych oraz sztucznych rozmieszczonych na około 9-kilometrowej trasie

Nadciąga Runmageddon [WIDEO]
d3jmriu
d3jmriu

Runmageddon to - jak zapowiadają organizatorzy I edycji biegu - wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami. Zadaniem śmiałków jest pokonanie trasy usłanej przeszkodami naturalnymi oraz sztucznymi. Zadaniem jeszcze śmielszych śmiałków jest pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie. Zawodnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, skakać, spotkać się bliżej z błotem, wodą , ogniem… Generalnie, nie jest to kolejny kolorowy uliczny bieg dla "pięknie ubranych czystych ludzi z najnowszą miniempetrójką mieszczącą się pod powieką".

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie OTK Rzeźnik działające od 2005 r. - organizator Biegu Rzeźnika, górskiego ultramaratonu na dystansie 80km czy Maratonu Bieszczadzkiego. Runmageddon to propozycja dla ekstremistów biegowych, ale również do każdego, kto lubi sprawdzać granice swoich możliwości a samo bieganie uważa za nudne.

d3jmriu

Organizatorzy nie podają dokładnego planu trasy, ale na stronie możemy podziwiać przygotowane na uczestników przeszkody - takie jak "komandos", "koszmar wulkanizatora", czy "marzenie goryla ".

Impreza odbędzie się 13 kwietnia 2014, start pierwszej serii przewidziany jest na godz. 10: 00. Limit czasu na pokonanie wszystkich przeszkód wynosi 2,5 godziny. Zapisy do startu w Runmageddonie trwają do 6 kwietnia - kto chętny, powinien się pospieszyć. Na liście uczestników jest już ok. 750 osób.

Niestety, bieg tani nie jest - koszt uczestnictwa wynosi 240-300 zł.

Więcej informacji: www.runmageddon.pl

d3jmriu
d3jmriu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jmriu