Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
09-11-2012 12:03

Najdroższy system audio do zobaczenia w Warszawie w ten weekend

Targi Audio Show to największa tego typu impreza w Polsce i trzecia w Europie

Share
Najdroższy system audio do zobaczenia w Warszawie w ten weekend
d3rkep9

Audio Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - piętnastą edycję. Ze swoimi 3000 metrów kwadratowych ekspozycji jest największą imprezą w Polsce i trzecią co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

Audio Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, projektory, telewizory i ekrany plazmowe. Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w luksusowych warszawskich hotelach Bristol, Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy. Targi to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne** seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty muzyki klasycznej i jazzowej. Podczas tegorocznego Audio Show pokażemy **najdroższy system audio jaki kiedykolwiek publicznie zaprezentowano w Polsce - mówią organizatorzy - w skład zestawu japońskiej firmy Kondo, wejdzie m.in. gramofon analogowy Ginga, przedwzmacniacz lampowy M-1000 oraz monobloki lampowe GakuOn II.

d3rkep9

Na wystawę może wejść każdy. Bilet w cenie 25 zł jest do nabycia przed wejściem do każdego z hoteli i upoważnia do wstępu na teren wystawowy w dniu jego datowania.W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Dostępne są także specjalne dwudniowe karnety w cenie 35 zł. Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:
Sobota 10.11.2012 - 10.00 - 20.00

Niedziela 11.11.2012 - 10.00 - 18.00

d3rkep9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rkep9
d3rkep9