Trwa ładowanie...

Najlepsze prezenty od rękodzielników

Art Sfera 2012 - całodniowe wydarzenie umożliwiające zakupy bezpośrednio od twórców i producentów

Share
Najlepsze prezenty od rękodzielników
d2awq7e

Za kilka dni odbędzie się pierwsza edycja Targów Sztuki i Designu - Art Sfera 2012.

Art Sfera 2012 to design, moda, folk, sztuka użytkowa - zebrane pod jednym dachem Centrum Konferencyjno-Targowego Domaniewska 37a.

Podczas dwóch dni zaprezentuje się ponad 100 różnych twórców i producentów z całej Polski.* Na targach będzie można spotkać znane i cenione marki, absolwentów szkół artystycznych, ale również młodych, początkujących twórców. Wśród wystawców będą między innymi uczniowie i absolwenci szkoły jubilerskiej Wytwórnia Antidotum, a także osoby związane z internetową galerią Pakamera.pl, skupiającą najciekawszych twórców z całej Polski. Podczas targów swoją twórczość zaprezentuje także *Pracownia Rzeczy Różnych. Będą to prace wykonane przez osoby z autyzmem, pod opieką Fundacji Synapsis. Wśród wystawców znajdą się między innymi: Goshico - producent toreb, którego marka jest już rozpoznawana nie tylko w Polsce, projektantka biżuterii Sylwia Całus, RISK made in warsaw - projektant i producent odzieży utrzymanej w klimacie „street” i wielu innych.

d2awq7e

Podczas targów tuż przy wejściu będzie można zjeść ciastka oferowane przez www.CoJaCiacham.pl oraz zjeść prawdziwego, 100% burgera od Bobby Burger.

Dodatkowo na wszystkich sympatyków designu i osoby odwiedzające targi, czeka niespodzianka. Wspólnie z marką Boudoir on the Moon, TuTuDesign oraz Galerią Olissima przygotowany został konkurs, w którym można wygrać ciekawe upominki. Konkurs ruszył 12 listopada i dostępny jest na stronie www.facebook.com/ArtSfera.

Warto wpaść tu na zakupy - będzie możliwość znalezienia prezentów świątecznych zarówno dla pań, panów jak i dzieci. Jest to doskonała okazja uniknięcia przedświątecznej gorączki i znalezienie prezentów nietuzinkowych. Zamiast spędzać czas w kolejkach w zatłoczonych centrach handlowych.

ART SFERA jest także okazją do spotkania się „oko w oko” z artystami, z których część funkcjonuje głównie na rynku internetowym. Podczas targów będzie można porozmawiać z nimi, przymierzyć i obejrzeć na żywo ich dzieła, a nawet zamówić indywidualny produkt.

ART SFERA odbędzie się w sobotę 24 listopada 2012 roku, w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A. Mapa oraz opis dojazdu komunikacją miejską dostępna jest na stronie internetowej www.art-sfera.pl.

Wstęp dla zwiedzających i kupujących jest bezpłatny.

d2awq7e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awq7e
d2awq7e