Trwa ładowanie...
d1zignc

Najlepsze teatry akademickie przyjadą do Warszawy

Zbliża się V Ogólnopolski Festiwal Teatrów Studenckich
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najlepsze teatry akademickie przyjadą do Warszawy
d1zignc

W najbliższy piątek do stolicy ściągną najlepsze teatry akademickie w kraju. Swoje spektakle zaprezentują w ramach v Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Studenckich. W sumie zostanie przedstawionych dwanaście spektakli. Festiwal potrwa od 10 do 12 lipca.

- W czasie piątej, jubileuszowej edycji Festiwalu będziemy szukać wspólnej (lub wspólnych) tożsamości twórców sceny niezawodowej. Między spektaklami nie uciekniemy od pytań: czy „studenckość” jako kategoria artystyczna ma dziś jeszcze rację bytu, czy istnieje szansa na zjednoczenie środowiska oraz czy w dotychczasowej formule OFTS spełnia jeszcze swoją pierwotną rolę wobec widzów i twórców. Mając nadzieję na odnalezienie tego, co nas łączy, przy poszanowaniu istotnych różnic, będziemy się jednak cieszyć samym faktem spotkania i doświadczania sztuki teatru - mówią organizatorzy festiwalu.

Na deskach Teatru Collegium Nobilium pojawią się aktorzy między innymi z Warszawy, Poznania, ale i mniejszych miejscowości. Festiwalowi towarzyszyć będzie debata dotycząca teatrów studenckich i niezawodowych. Wstęp na wszystkie festiwalowe spektakle jest bezpłatny. Wejściówki należy rezerwować pod adresem rezerwacja@ofts.pl. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki na każdy spektakl.

d1zignc

Cały program festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.ofts.pl

Przeczytaj też: Komunikacja miejska na wakacjach. Zmiany w rozkładach jazdy

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc