Trwa ładowanie...

Najlepsze zdjęcia warszawskich Ikarusów!

Nagrody przyznane. Zobaczcie fotografie!

Najlepsze zdjęcia warszawskich Ikarusów!
d2fnb4m
d2fnb4m

W siedzibie ZTM zostały wręczone nagrody laureatom ciekawego konkursu fotograficznego, o którym pisaliśmy jakiś czas temu - "Ustrzel Ikarusa". Chodziło o zrobienie najlepszego zdjęcia znikającego powoli z warszawskich ulic, autobusu marki Ikarus. Do konkursu stanęło pond 400 zdjęć! Pierwsze miejsce w konkursie zajął Michał Kowalski. Zdobywcą drugiego miejsca został Mateusz Pieróg a trzeciego - Krzysztof Piasecki. Jury wręczyło także dwa wyróżnienia. Otrzymali je: Piotr Galant i Jakub Grudzień.

Zobaczcie nagrodzone prace!

Autobusy marki Ikarus są przez jednych znienawidzone, przez drugich darzone wielkim sentymentem. Przez wiele lat były symbolem komunikacji miejskiej w Stolicy. Przejechały miliony kilometrów i przewiozły miliardy pasażerów. Dziś powoli odchodzą do lamusa. Na ulicach jest ich coraz mniej. Niebawem – jako pojazdy zabytkowe – będą kursować jedynie na liniach okolicznościowych. - czytamy na stronach ZTM.

Co fakt, to fakt. Nowe autobusy są lepsze, wygodniejsze, przestronniejsze i w ogóle. Ale nic nie odda klimatu podróży Ikarusem w środku gorącego lata przez Centrum miasta.

d2fnb4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fnb4m