Trwa ładowanie...
d30zigu

"Najmłodszy polski milioner" zostanie przewieziony do aresztu w Warszawie

Piotr K. został zatrzymany w wigilię w Austrii na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Milioner tuż przed zatrzymaniem opublikował na swoim profilu życzenia świąteczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Najmłodszy polski milioner" zostanie przewieziony do aresztu w Warszawie
d30zigu

"Najmłodszy polski milioner" w rękach policji. Piotr K. w czwartek ma zostać przetransportowany do aresztu w Warszawie , gdzie będzie czekał na przesłuchanie. Odpowie za sześć zarzutów dotyczących prowadzonej przez niego działalności i związanej z nią oszustw finansowych.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie * wystawiła za nim list gończy *w październiku 2015 roku. W grudniu policjanci wytropili i zatrzymali Piotra K., słynnego z mediów "najmłodszego polskiego milionera". Zatrzymano go w wigilię w Austrii na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Milioner tuż przed zatrzymaniem opublikował na swoim profilu życzenia świąteczne. Kilka dni temu został sprowadzony do Polski. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" najprawdopodobniej w czwartek ma zostać przetransportowany do aresztu w Warszawie, gdzie będzie czekał na przesłuchanie.

" Najmłodszy polski milioner" to właściciel kliniki medycyny estetycznej, występował również w wielu teledyskach i programach telewizyjnych. W bardzo młodym wieku dorobił się fortuny. Swoją działalność biznesową wiązał także z handlem suplementami diety, był "twarzą" firmy, która sprzedawała różnego rodzaju preparaty, na przykład środki do wybielania zębów. Był zapraszany do wielu popularnych programów śniadaniowych, gdzie określano go mianem "najmłodszego polskiego milionera". Majątek jego firmy wyceniono na 2,5 mln złotych.

d30zigu

Po tym, jak zainteresowali się nim śledczy, Piotr K. przekonywał, że jest niewinny, wielokrotnie publikował też w sieci oświadczenia i filmy, w których wyśmiewał policjantów, którzy nie potrafili ustalić miejsca jego pobytu.

Przeczytajcie również: Gdzie powstanie Centralny Port Lotniczy? Już wkrótce poznamy szczegóły wielkiej inwestycji

d30zigu

Podziel się opinią

Share
d30zigu
d30zigu