Trwa ładowanie...

Najpiękniejsze koty przyjadą do Warszawy!

Dzieci do 5 lat - wstęp gratis

Najpiękniejsze koty przyjadą do Warszawy!
d34pk32

Przed nami Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Impreza odbędzie się w dniach 26-27 września w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany przy ul. Lindego.

Koty będą oceniane w ośmiu klasach przez sędziów na dziesięciu osobnych ringach. Wśród arbitrów znaleźli się zarówno goście zza granicy, jak i z naszego kraju. Motywem przewodnim wystawy jest hasło "Żegnaj Lato, Witaj Jesień" dlatego organizatorzy zachęcają, by wystawcy i ich podopieczni zaakcentowali to ubiorem i wystrojem klatek. ****

Spotkamy tu koty niezwykłych ras, jak szkockie zwisłouche z klapniętymi uszkami, zwiewne tureckie angory, puchate długowłose brytyjczyki czy czarne jak noc koty bombajskie. Nie zabraknie też popularnych ulubieńców, czyli maine coonów, ragdolli, syberyjczyków, norweskich leśnych, krótkowłosych brytyjczyków czy bengali.

Koty będą walczyć o tytuły "Best of Best" aż w ośmiu osobnych klasach (5 w sobotę i 5 niedzielę). Ponadto na gości czekają liczne stoiska i sklepy z akcesoriami dla zwierzaków na pewno zainteresują wszystkich wielbicieli futrzaków. Nie zabraknie także strefy zabaw dla dzieci: konkursy, malowanie buziek i kocie atrakcje pozwolą także im spędzić ciekawie czas.

d34pk32

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych
w Warszawie (26-27 września 2015)
Godz. 10.00-17.00, CR-S Bielany, ul. Lindego 20 (metro Wawrzyszew)
Bilety dostępne będą przed wejściem na wystawę, w cenach: normalny 12 PLN, ulgowy 7 PLN, rodzinny (2+2) 30 PLN. Dzieci do lat 5 wstęp gratis.

d34pk32
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34pk32