Trwa ładowanie...
d3ingaj

Najpiękniejsze koty przyjadą do Warszawy!

Dzieci do 5 lat - wstęp gratis
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najpiękniejsze koty przyjadą do Warszawy!
d3ingaj

Przed nami Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Impreza odbędzie się w dniach 26-27 września w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany przy ul. Lindego.

Koty będą oceniane w ośmiu klasach przez sędziów na dziesięciu osobnych ringach. Wśród arbitrów znaleźli się zarówno goście zza granicy, jak i z naszego kraju. Motywem przewodnim wystawy jest hasło "Żegnaj Lato, Witaj Jesień" dlatego organizatorzy zachęcają, by wystawcy i ich podopieczni zaakcentowali to ubiorem i wystrojem klatek. ****

Spotkamy tu koty niezwykłych ras, jak szkockie zwisłouche z klapniętymi uszkami, zwiewne tureckie angory, puchate długowłose brytyjczyki czy czarne jak noc koty bombajskie. Nie zabraknie też popularnych ulubieńców, czyli maine coonów, ragdolli, syberyjczyków, norweskich leśnych, krótkowłosych brytyjczyków czy bengali.

d3ingaj

Koty będą walczyć o tytuły "Best of Best" aż w ośmiu osobnych klasach (5 w sobotę i 5 niedzielę). Ponadto na gości czekają liczne stoiska i sklepy z akcesoriami dla zwierzaków na pewno zainteresują wszystkich wielbicieli futrzaków. Nie zabraknie także strefy zabaw dla dzieci: konkursy, malowanie buziek i kocie atrakcje pozwolą także im spędzić ciekawie czas.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych
w Warszawie (26-27 września 2015)
Godz. 10.00-17.00, CR-S Bielany, ul. Lindego 20 (metro Wawrzyszew)
Bilety dostępne będą przed wejściem na wystawę, w cenach: normalny 12 PLN, ulgowy 7 PLN, rodzinny (2+2) 30 PLN. Dzieci do lat 5 wstęp gratis.

Przeczytajcie też: Zwiedź meczet, cerkiew lub synagogę.*Wkrótce "Noc Świątyń"!*

d3ingaj

Podziel się opinią

Share
d3ingaj
d3ingaj