Trwa ładowanie...
d16mwcy

Najpierw zastawił wjazd, potem uszkodził samochód

Kłótnia o zastawienie wjazdu przerodziła się w awanturę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najpierw zastawił wjazd, potem uszkodził samochód
d16mwcy

Policjanci zatrzymali 35-letniego Przemysława D.. Podejrzany jest on o uszkodzenie samochodu. Mężczyzna najpierw zastawił właścicielowi wjazd do garażu, a chwilę później zniszczył karoserię auta. Zatrzymany usłyszał już zarzut.

Około 18.00 funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję. Na miejscu zastali pokrzywdzonego właściciela renault i świadków zdarzenia. Z ich relacji wynikało, że pewien kierowca zaparkował swój samochód tak, że zastawił autem wjazd do garażu pokrzywdzonego.

Jest piątek, późne popołudnie, człowiek wraca z pracy i chciałby w końcu odpocząć, a tu niestety - nie można wjechać do własnego garażu. "Zastawiony" mężczyzna postanowił poprosić Przemysława D. by ten samochód przestawił. Zwrócił się więc do niego odpowiednio prosząc, a prośba była tak sformułowana, że Przemysław D., zamiast grzecznie swój samochód przestawić, postanowił skopać drzwi samochodu proszącego. Włożył w to sporą dawkę emocji - na samochodowych drzwiach zostały naprawdę głębokie wgniecenia. To kolejny dowód na to, że emocje nie są dobrym doradcą.

d16mwcy

Przemysław D. skopał więc drzwi, ale samochód przestawił. Po kilku minutach przyjechali wezwani na miejsce funkcjonariusze i 35-latek trafił do policyjnej celi. W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu zniszczenia mienia.

Przeczytajcie też: Sprzedawał podrobione recepty!

d16mwcy

Podziel się opinią

Share
d16mwcy
d16mwcy