Trwa ładowanie...
golf
Luiza Poreda
25-10-2012 13:19

Najstarszy w Polsce klub golfowy pod Warszawą

W najbliższy weekend będzie świętować swoje 20. urodziny! Zachęcamy do przybycia!

Najstarszy w Polsce klub golfowy pod Warszawą
d3moxn9
d3moxn9

27 października w Rajszewie koło Warszawy, swoje 20. urodziny obchodzić będzie najstarsze pole golfowe Polsce - First Warsaw Golf & Country Club. Oprócz jubileuszowego turnieju na obiekcie odbędzie się również coctail party z udziałem honorowych członków oraz przyjaciół klubu, gwiazd i czołowych przedstawicieli polskiego środowiska golfowego.

W programie jubileuszowego wydarzenia First Warsaw Golf & Country Club 20th Anniversary Cup znajdą się m.in.: turniej w formule shotgun, akademia golfa dla gości oraz coctail party.

Obiekt rozpoczął budowę nowej infrastruktury. W jej skład wejdzie m.in. nowy domek klubowy, restauracja, lounge dla graczy i wiele innych udogodnień, które będą dostępne dla golfistów do końca roku 2013.

- Jesteśmy niezmiernie dumni z historii i tradycji tego klubu - powiedział Tavi Nimrod, nowy Prezydent Klubu - wszystkie inwestycje w ramach obiektu wpisują się w bogatą tradycję First Warsaw Golf & Country Club. Chcemy, żeby każdy dzień spędzony w naszym klubie był zarówno dla klubowicza czy gościa wyjątkowy, bez względu czy to dzień gry, rodzinne popołudnie czy spotkanie biznesowe z klientem.

d3moxn9

.....................................................................................................................................................................

First Warsaw Golf & Country Club wybudowane według projektu szwedzkiego architekta Jana Sederholma w 1991 roku to pierwszy w powojennej Polsce obiekt golfowy. Klub usytuowany jest w Rajszewie, 25 km od centrum Warszawy, na terenie parku krajobrazowego w malowniczym starorzeczu Wisły. Naturalny charakter pola - starodrzew oraz liczne przeszkody wodne sprawiły, że jest to nie tylko jedno z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce, lecz również jedno z najtrudniejszych. Pole trzykrotnie było gospodarzem prestiżowego turnieju Challenge Tour w latach ’96, ’98 i ’99.

Więcej informacji o turnieju i zapisach na:* www.firstwarsawgolf.com*

d3moxn9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3moxn9