Trwa ładowanie...

Największa fabryka amfetaminy znajdowała się pod Warszawą!

20 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości 600 tys. zł! [WIDEO I ZDJĘCIA]

Największa fabryka amfetaminy znajdowała się pod Warszawą!
d2fnb4m
d2fnb4m

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową rozpracowali grupę przestępczą trudniącą się nielegalną produkcją narkotyków. W zlikwidowanym laboratorium śledczy zabezpieczyli m.in. około 20 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości 600 tys. zł oraz 1000 litrów BMK – półproduktu służącego do produkcji amfetaminy. Można było z niego uzyskać około 700 kg czystego narkotyku. Jak informuje poicja, amfetamina trafiała głównie na rynek polski.

Wczoraj rano, w gminie Czosnów, wspólnie z wydziałem realizacyjnym KSP wkroczyli do laboratorium znajdującego się w budynkach gospodarczych mieszczących się na jednej z prywatnych posesji. Laboratorium składało się z czterech nowoczesnych linii do produkcji BMK oraz dwóch działających linii do produkcji płynnej amfetaminy.

Przeczytajcie też: Ukradł telewizor z kościoła

Mężczyźni zajmujący się nielegalnym procederem byli całkowicie zaskoczeni akcją policjantów. W momencie wejścia mundurowych produkcja trwała w najlepsze. Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 42 i 52 lat. Oprócz narkotyków i półproduktów policjanci zabezpieczyli także nowoczesny sprzęt służący do produkcji, odczynniki chemiczne, urządzenia elektroniczne służące do monitorowania posesji oraz pieniądze w kwocie 4 tys. zł.

d2fnb4m

Na podstawie odpadów poprodukcyjnych można stwierdzić, że przestępcy od początku roku mogli wyprodukować około 500 kg czystej amfetaminy. Obaj zatrzymani usłyszą zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnej ich produkcji. Może im grozić do 15 lat pozbawienia wolności.

Zobaczcie zdjęcia największej w Polsce fabryki amfetaminy!

d2fnb4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fnb4m