Trwa ładowanie...

Największe gwiazdy disco polo wystąpią na Torwarze

"Warsaw Disco & Dance Show" już w niedzielę. Cel jest szczytny
Share
Największe gwiazdy disco polo wystąpią na Torwarze
d2qucqj

Myśleliście, że muzyka disco polo już dawno wyszła z mody? Otóż nie. Branża ma się w najlepsze. Już w niedzielę będzie się o tym można przekonać na Torwarze .

Przeczytajcie też: Roxette wystąpi na Torwarze!

W tym wyjątkowym - jak piszą organizatorzy - wydarzeniu, łączącym muzykę disco i taniec weźmie udział kilkanaście gwiazd polskiej sceny muzycznej: Weekend, Boys, Akcent, Piękni i Młodzi, Mig, Cliver, Mr. Dex, Model Mt&Modelinka, Basta, Playboys, B-QLL, Andre, Redox, Shantel i Defis. Będą też wszystkie disco polo hity.

d2qucqj

Impreza ma określony cel. Są nim promocja i edukacja w kwestii pierwszej pomocy. - Cały czas ludzie boją się lub nie potrafią we właściwy sposob zadziałać. Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przeprowadzane przez Fundację Prometeusz, w których uczestniczą najmłodsi pokazują, że dziecko często potrafi szybciej i sprawniej zareagować w sytuacji wypadku - mówią organizatorzy koncertu.

Bilety są już w sprzedaży i kosztują 70-100 złotych. Można je kupić na stronie fundacji Prometeusz, a także na ticketpro.pl. Star imprezy o godzinie 17:30.

d2qucqj

Podziel się opinią

Share
d2qucqj
d2qucqj