Trwa ładowanie...
d12mep0

W czwartek 6 listopada br. w Biznes Klubie na Stadionie Narodowym, pojawią się najbardziej prestiżowe polskie, a także zagraniczne firmy z setkami ofert staży, praktyk i pracy . To właśnie* Absolvent Talent Days*, największe targi pracy i praktyk.

Chcesz dowiedzieć się jak zaczynała się ścieżka kariery pani Prezes L'Oréal Polska?Gdzie w wieku 20 lat był* Prezes Raiffeisen Polbank,a może ciekaw jesteś jaki pomysł na siebie miał kiedyś Prezes Zarządu Empik*?

d12mep0

"Tylko podczas naszych targów, będziesz mógł dowiedzieć się bezpośrednio od przedstawicieli największych firm, jakie przeszkody na swojej drodze zawodowej musieli pokonać, żeby zostać prezesami. Dla spragnionych wrażeń zorganizowaliśmy też liczne warsztaty z pracownikami pożądanych marek - mówi organizatorka wydarzenia, Katarzyna Godlewska - Nasi goście nie tylko podzielą się z Wami swoim doświadczeniem, ale również udzielą Wam rad i wskazówek jak osiągnąć sukces zawodowy".

To nie koniec atrakcji. Będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne, dowiedzieć się jak dobrze wypaść podczas rekrutacji, a nawet zrobić darmowe zdjęcie do CVw strefie doradczej Nestlé Twoim Mentorem Kariery. Specjaliści AVON zrobią chętnym uczestniczkom bezpłatny makijaż odpowiedni na rozmowę kwalifikacyjną. Zakończeniem targów będzie wykład motywacyjny Łukasza Jakóbiaka, twórcy programu 20m2oraz sesja Q&A z dziennikarką Anitą Werner.

W agendzie na stronie internetowej Absolvent Talent Days można znaleźć szczegółowy program wydarzenia, spis wszystkich firm biorących udział w targach oraz informacje o prelegentach i warsztatach. Dla fanów technologii, organizatorzy przygotowali mobilną aplikację ze wszystkimi informacjami, do pobrania wraz z* bezpłatnym biletem*na stronie http://www.talentdays.pl/ .

Absolvent Talent Days - *Biznes Klub na Stadionie Narodowym*

6 listopada, 10.00 - 18.00

Przeczytajcie też: 70 proc. studentów Uniwersytetu Warszawskiego dostaje etat!

d12mep0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12mep0