Trwa ładowanie...
dpmxrxa

Napad z bronią w ręku. Trwają poszukiwania sprawcy

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują mężczyzny, który próbował dokonać rozboju w sklepie spożywczym. Żądając pieniędzy, zastraszył ekspedientkę przedmiotem przypominającym broń. Na szczęście kobiecie udało się zniechęcić sprawcę, który uciekł na rowerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wizerunek poszukiwanej osoby zarejestrowanej przez monitoring
Wizerunek poszukiwanej osoby zarejestrowanej przez monitoring (Policja, Fot: KPP w Wołominie)
dpmxrxa

Chodzi o napad z 3 sierpnia 2018 roku w graniczącej z Wołominem miejscowości Nowe Lipiny. Do sklepu przy ul. Szosa Jadowska wszedł nieznany mężczyzna. Po chwili wahania podszedł do obsługującej kasę kobiety i chcąc dokonać rozboju wyciągnął z kieszeni wyglądający jak broń przedmiot.

- Do zdarzenia nie doszło z uwagi na postawę ekspedientki, a sprawca zbiegł z terenu sklepu, po czym oddalił się rowerem w kierunku skrzyżowania ulic Wileńska z Niepodległości - informuje asp. szt. Tomasz Sitek z KPP w Wołominie.

Policja apeluje o ostrożność i pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny z monitoringu. Każdy, kto go rozpozna, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, z siedzibą jednostki przy ul. Wileńskiej 43A, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 776-20-21, (22) 604-70-900 lub Wydziałem Kryminalnym KPP Wołomin tel. (22) 60-47-211.

dpmxrxa

Do dyspozycji jest też kontakt mailowy. Zainteresowani udzieleniem niezbędnych w poszukiwaniach informacji mogą pisać na adres: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl.

    Policja
(Policja, Fot: KPP w Wołominie)

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

dpmxrxa

Zobacz także:
Opozycja żąda dymisji Patryka Jakiego za tragedię w Warszawie. Marcin Horała: absurd i gra polityczna

dpmxrxa

Podziel się opinią

Share
dpmxrxa
dpmxrxa