Trwa ładowanie...

Napadali i bili przypadkowych przechodniów

Bili pięściami, kopali po całym ciele oraz ukradli dziewczynie urodzinowe prezenty

Share
Napadali i bili przypadkowych przechodniów
d3nvjf0

Spustoszenie w centrum miasta siała grupka mężczyzn w nocy z 28 na 29 marca. Wszystko jednak zaczęło się przed jednym z pubów, gdzie agresywna grupa młodych osób idąca chodnikiem, bez powodu zaatakowała mężczyznę stojącego przed lokalem wraz ze swoją dziewczyną i znajomymi.

Napastnicy rzucili się na swoją ofiarę bijąc ją pięściami i kopiąc po całym ciele. Jeden z podejrzanych wykorzystując zamieszanie zabrał także z chodnika większość urodzinowych prezentów należących do dziewczyny pobitego mężczyzny.

Jak ustalili śledczy, w krótkich odstępach czasu tej samej nocy do podobnych zdarzeń doszło także w innych miejscach i przed innymi lokalami. Również tam, ta sama grupa agresywnych osób zaczepiła, a następnie pobiła kolejnych trzech przypadkowych przechodniów. Potwierdzają to zeznania pokrzywdzonych, świadków oraz nagrania z kamer monitoringu zabezpieczone przez policjantów ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Policjanci z tego wydziału, dzięki pracy operacyjnej ustalili dane personalne osób podejrzewanych o to przestępstwo i zatrzymali do tej pory czwórkę mężczyzn.

d3nvjf0

19-letni Damian B., 18-letni Jakub Ł. i 26-letni Damian K. usłyszeli zarzut pobicia o charakterze chuligańskim, za co grozi do 3 lat pozbawienia. 17-letni Patryk Z. usłyszał ponad to zarzut kradzieży, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia

d3nvjf0

Podziel się opinią

Share
d3nvjf0
d3nvjf0