Trwa ładowanie...

Napadł z nożyczkami na panią z okienka!

Chciał doładować kartę miejską...

Share
Napadł z nożyczkami na panią z okienka!
d4isb39

Strach przed "kanarami" potrafi mieć różne oblicze - policjanci z Wawra zatrzymali wczoraj mężczyznę, który usiłował zmusić pracowniczkę poczty do doładowania mu karty miejskiej! 31-latek podszedł do okienka kasowego i trzymając w ręku nożyczki, zażądał od kasjerki doładowania karty miejskiej za sumę 90 złotych.

Po zdarzeniu przestraszona pani wezwała policję. Funkcjonariusze nie zastali agresywnego mężczyzny, który zdążył już wyjść z punktu pocztowego, jednak mężczyzna pozostawił na miejscu swoją, spersonalizowaną kartę miejską. Ze zdjęciem.

Po kilku minutach był już w rękach mundurowych. 31-letni Robert K. nie miał przy sobie - jak już wiemy, karty miejskiej, miał jednak w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Podczas przeszukania policjanci ujawnili przy zatrzymanym nożyczki o długości około 18 centymetrów. Robert K. trafił do policyjnej celi.

d4isb39

Po wytrzeźwieniu, zatrzymany usłyszał od dochodzeniowców zarzut usiłowania zmuszenia do określonego zachowania. To przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

d4isb39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4isb39
d4isb39