Trwa ładowanie...

Napadli na 63-letnią kobietę!

W trójkę! Dokładnie zaplanowali atak!
Share
Napadli na 63-letnią kobietę!
d1g9wg3

Z informacji policjantów wydziału kryminalnego wilanowskiego komisariatu wynika, że sprawcy wszystko dokładnie zaplanowali. Najpierw starannie wybrali swoją ofiarę, potem ją obserwowali. Kiedy kobieta wysiadła z autobusu na przystanku na terenie Wilanowa poszli za nią. W rejonie ulicy Branickiego zaatakowali 63-latkę. Najpierw dusili swoją ofiarę, a potem przewrócili ją na ziemię i zerwali złoty łańcuszek o wartości 450 zł.

Dobrzy ludzie wezwali policję . Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania sprawców. Policjanci mieli opisy bandytów i krótko po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 17-letnią Aleksandrę Sz. oraz 21-letniego Michała G. W ręce mokotowskich wywiadowców wpadł 16-latek. Funkcjonariusze odnaleźli także złoty łańcuszek, który sprawcy porzucili w trakcie ucieczki.

Cała trójka trafiła do wilanowskiego komisariatu. Policjanci zabezpieczyli także legitymację szkolną 17-latki, która jak się potem okazało została przez nią przerobiona. 15-latek trafił do policjantów z wydziału ds. nieletnich. O jego losie zadecyduje teraz sąd rodzinny. Michał G. oraz Aleksandra Sz. zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Za rozbój grozi im kara do 12 lat więzienia.

d1g9wg3

Podziel się opinią

Share
d1g9wg3
d1g9wg3