ycipk-4k9sfn

Napadli na 80-letniego staruszka w jego własnym domu

Wpadli do jego domu o 6:00 rano, skrępowali mu nogi i ręce, zakleili usta, a następnie splądrowali mieszkanie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Napadli na 80-letniego staruszka w jego własnym domu
ycipk-4k9sfn

Policjanci z Wilanowa zatrzymali mężczyzn podejrzanych o brutalny napad. Do zdarzenia doszło 14 lipca około 6:00 rano. Mężczyźni wtargnęli do domu na terenie Wilanowa i zaatakowali jego 80-letniego właściciela. Najpierw skrępowali mu nogi i ręce, zakleili usta, a następnie splądrowali pomieszczenie. Ich łupem padła znaczna kwota pieniędzy.

Zaalarmowani o tym zdarzeniu policjanci pojawili się w mieszkaniu i uwolnili poszkodowanego, który opowiedział im o tym, co się stało. Funkcjonariusze z zespołu operacyjnego wilanowskiego komisariatu dzięki swoim ustaleniom bardzo wpadli na trop osób mogących mieć związek z tą sprawą. Najpierw w ręce mundurowych trafił Rafał N. oraz Krzysztof. D. Obaj usłyszeli w prokuraturze zarzut za pomocnictwo w rozboju. Zatrzymanie ich wspólnika było już tylko kwestią czasu.

Zobacz także: Rozpoznajesz tę kobietę?

ycipk-4k9sfn

Wczoraj policjanci zatrzymali trzeciego z podejrzanych - Marcina J. Po tym, jak prokurator przedstawił mu zarzut rozboju i wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie, został on przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Całej trójce może grozić kara do 12 lat więzienia.


*Zobacz także: Pijany jechał po ulicy kosiarką! *

ycipk-4k9sfn
Podziel się
ycipk-4k9sfn
ycipk-4k9sfn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4k9sfn