Trwa ładowanie...

Napadli na 80-letniego staruszka w jego własnym domu

Wpadli do jego domu o 6:00 rano, skrępowali mu nogi i ręce, zakleili usta, a następnie splądrowali mieszkanie

Napadli na 80-letniego staruszka w jego własnym domu
dk9hwkm

Policjanci z Wilanowa zatrzymali mężczyzn podejrzanych o brutalny napad. Do zdarzenia doszło 14 lipca około 6:00 rano. Mężczyźni wtargnęli do domu na terenie Wilanowa i zaatakowali jego 80-letniego właściciela. Najpierw skrępowali mu nogi i ręce, zakleili usta, a następnie splądrowali pomieszczenie. Ich łupem padła znaczna kwota pieniędzy.

Zaalarmowani o tym zdarzeniu policjanci pojawili się w mieszkaniu i uwolnili poszkodowanego, który opowiedział im o tym, co się stało. Funkcjonariusze z zespołu operacyjnego wilanowskiego komisariatu dzięki swoim ustaleniom bardzo wpadli na trop osób mogących mieć związek z tą sprawą. Najpierw w ręce mundurowych trafił Rafał N. oraz Krzysztof. D. Obaj usłyszeli w prokuraturze zarzut za pomocnictwo w rozboju. Zatrzymanie ich wspólnika było już tylko kwestią czasu.

Wczoraj policjanci zatrzymali trzeciego z podejrzanych - Marcina J. Po tym, jak prokurator przedstawił mu zarzut rozboju i wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie, został on przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

dk9hwkm

Całej trójce może grozić kara do 12 lat więzienia.

dk9hwkm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk9hwkm