Trwa ładowanie...
d1mww65

Napadli na stację paliw! [WIDEO]

28-letni Dominik J. i 23-letni Patryk S. zostali zatrzymani przez ochockich policjantów. Grozi im nawet 12 lat więzienia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Napadli na stację paliw! [WIDEO]
d1mww65

Do tego napadu doszło kilka dni temu. Jak ustalili wówczas policjanci, około 1:30 w nocy do budynku stacji paliw przy w al. Jerozolimskich wszedł zamaskowany sprawca. Napastnik sterroryzował pracowników przedmiotem przypominającym broń, a potem ukradł pieniądze.

Przeczytajcie też: "W mojej opinii piekło zawsze zaczyna się od człowieka" [WYWIAD]

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, przesłuchali pokrzywdzonych, zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania. Sprawą zajęli się również funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu.

d1mww65

Najpierw zatrzymano jednego ze sprawców. Policjanci zatrzymali 28-letniego Dominika J. w miejscu zamieszkania. W samochodzie , który użytkował zabezpieczyli broń gazową, atrapę broni oraz dwie kominiarki. Funkcjonariusze już następnego dnia zatrzymali jego wspólnika, 23-letniego Patryka S.

W prokuraturze obaj panowie usłyszeli zarzut za popełnione przestępstwo i zostali tymczasowo aresztowani przez sąd. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Nowe linie autobusowe i pętla przy Stadionie Narodowym [MAPY]

Podziel się
d1mww65
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d1mww65

d1mww65
d1mww65