Trwa ładowanie...

Napadli na staruszkę. Zapomnieli o monitoringu

Dwóch sprawców kradzieży złotego łańcuszka, który zerwali z szyi kobiecie zatrzymali funkcjonariusze z Woli

Napadli na staruszkę. Zapomnieli o monitoringu
d2hktab

O napaści na staruszkę dyżurny wolskiej Komendy został poinformowany około 16:40. Na miejsce natychmiast pojechał patrol Policji. Okradziona mieszkanka Woli opowiedziała funkcjonariuszom, że kilka minut wcześniej, gdy stała przy domofonie stojący obok klatki mężczyzna, zerwał jej z szyi złoty łańcuszek i uciekł. Kobieta podała rysopis złodzieja. Mimo przeszukania okolic miejsca zdarzenia, policjanci nie napotkali sprawcy. Okradzioną kobietę przewieźli do komendy Policji, gdzie złożyła oficjalne zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

Prowadzący sprawę policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu. Ustalili, że kamery zarejestrowały twarze dwóch mężczyzn – jednego zrywającego łańcuszek i drugiego, który obserwował okolicę. Policjanci obejrzeli nagrania z kamer i rozpoczęli poszukiwania sprawców.

Jeszcze tego samego dnia policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli na ul. Al. Jana Pawła II idących chodnikiem dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisom sprawców. Natychmiast zostali obaj zatrzymani. 29-letni Norbert J. przyznał się do kradzieży. Wraz z 23-letnim Kamilem O. trafili do policyjnego aresztu.

d2hktab

Śledczy przedstawili mężczyznom zarzuty współudziału w kradzieży. Przy czym Norbert J. czynu tego dokonał w okresie recydywy. Wcześniej był już karany za przestępstwa podobne.

Zobaczcie zdjęcia z monitoringu!

d2hktab
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hktab