Trwa ładowanie...

Narkotyki miał w samochodzie i kierował pod ich wpływem

Za te przestępstwa mężczyźnie grozi między innymi do 3 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy

Share
Narkotyki miał w samochodzie i kierował pod ich wpływem
d439cp1

* Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem.* Marihuana znajdowała się w samochodzie, którym kierował Łukasz J. Badanie wykazało, że w organizmie 29-latka oprócz marihuany znajdowała się także kokaina. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi między innymi do 3 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Policjanci za śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego w miniony czwartek w Alejach Jerozolimskich w godzinach porannych zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw.__

d439cp1

Ich podejrzenia wzbudził sposób, w jaki kierowca prowadził swój samochód. Badanie stanu trzeźwości nie wykazało, aby mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, jednak zachowanie 29-latka i rozszerzone źrenice wskazywały na to, że może być pod wpływem środków odurzających.

Łukasz J. został przewieziony do szpitala na badanie, które potwierdziło przypuszczenia policjantów. W organizmie mężczyzny wykryto marihuanę i kokainę. To nie był koniec kłopotów 29-latka. W kierowanym przez niego bmw w plastikowym pojemniku oraz w zawiniątkach z foli aluminiowej śródmiejscy policjanci znaleźli kilka gramów marihuany.

Łukasz J. usłyszał dwa zarzuty, kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadania narkotyków. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz kara grzywny.

d439cp1
d439cp1

Podziel się opinią

Share
d439cp1
d439cp1