Trwa ładowanie...
d1f42wb

Narkotyki trzymał w majtkach. Spędzi 3 miesiące w schronisku

16-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narkotyki trzymał w majtkach. Spędzi 3 miesiące w schronisku
d1f42wb

Na trzymiesięczny pobyt w schronisku dla nieletnich skierowany został 16-latek przyłapany na posiadaniu narkotyków . Podczas rutynowego przeszukania policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Nastolatek schował ją w bieliźnie, którą miał na sobie.

Do zdarzenia doszło na ulicy Jana Pawła. Patrol straży miejskiej zauważył podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę. Wezwał więc na miejsce policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego. Ci przeszukali 16-latka.

Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania młodego człowieka były narkotyki. 16-latek przechowywał je w bieliźnie, którą miał na sobie. - Przy mężczyźnie policjanci znaleźli w sumie 9 porcji marihuany w tzw. dilerkach, czyli foliowych torebkach z zapięciem strunowym - relacjonują mundurowi.

d1f42wb

Potwierdzono też wcześniejsze przypuszczenia, iż 16-latek może handlować marihuaną . Sprawa trafiła do sądu rodzinnego gdzie mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Sąd do czasu rozprawy orzekł wobec 16-latka 3 miesięczny pobyt w schronisku dla nieletnich.

Przeczytajcie też: Klątwa Łazienkowskiego. Brzeszczotem piłował rusztowania

d1f42wb

Podziel się opinią

Share

d1f42wb

d1f42wb