Trwa ładowanie...
ycipk-1n5y6q

Narodowcy wystawili Hannie Gronkiewicz-Waltz... "akt zgonu politycznego"

Jaka jest przyczyna "politycznej śmierci"? - Liberalizm, multikulturalizm, głupota - twierdzi Młodzież Wszechpolska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narodowcy wystawili Hannie Gronkiewicz-Waltz... "akt zgonu politycznego"
ycipk-1n5y6q

Liberalizm, multikulturalizm, głupota - to są przyczyny "aktu zgonu politycznego" poszczególnych prezydentów miast. Fałszywe dokumenty zostały wydane przez Młodzież Wszechpolską, na nich figurują tacy politycy jak: Hanna Gronkiewicz-Waltz z Warszawy, Rafał Dutkiewicz z Wrocławia, czy Hanna Zdanowska z Łodzi.

- W ramach happeningu politycznego prezentujemy "akty zgonu politycznego" tzw. "parszywej jedenastki". - Liczymy, że po ich deklaracji, którą należy uznać za "polityczny samobój", w najbliższych wyborach samorządowych, wyborcy pokażą im "czerwoną kartkę" - czytamy na Facebooku Młodzieży Wszechpolskiej.

Narodowcy stworzyli fałszywe akty zgonu dla m.in prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, Hanny Zdanowskiej z Łodzi, Pawła Adamowicza, który jest prezydentem Gdańska, czy dla Tadeusza Ferenca z Rzeszowa. Według Młodzieży Wszechpolskiej powodem "politycznej śmierci" są liberalizm, mulitikulturalizm i głupota.

ycipk-1n5y6q

Wśród "parszywej jedenastki" znaleźli się politycy, którzy niedawno ogłosili chęć współpracy ws. migracji. Pod deklaracją o współdziałaniu w obszarze migracji wewnętrznych i zewnętrznych podpisali się prezydenci dwunastu miast zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich: Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy i Wrocławia.

W piśmie zaznaczają, że rozumieją znaczenie migracji w rozwoju miast. "Przez wieki Polska była krajem wieloetnicznym i wielokulturowym, przyjmującym nowych przybyszów, gościnnym dla ludzi innych narodowości, ras czy religii" - podkreślają.

Narodowcy z Młodzieży Wszechpolskiej zapowiadają również pikietę przed warszawskim ratuszem. - Pokażmy, że Polacy mają swoje zdanie w sprawie przyjmowania do naszego kraju tzw. imigrantów. W sobotę powiedzmy stanowcze NIE przymusowej relokacji imigrantów w Polsce i Warszawie! - apelują członkowie MW.

Przeczytajcie również: Tu spędzi noc Donald Trump. Zobacz luksusowy apartamentowiec [GALERIA]

ycipk-1n5y6q
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1n5y6q

ycipk-1n5y6q
ycipk-1n5y6q