Trwa ładowanie...
d4lr3jg

Narodowy: masa nowych atrakcji!

Kino letnie, wernisaże, wystawy, koncerty, nowe trasy zwiedzania...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narodowy: masa nowych atrakcji!
d4lr3jg

"Stadion Narodowy - Nasze Miejsce" - to program jaki spółka PL2012+ wprowadza już 2 lutego. Zapowiedziano wiele atrakcji dla mieszkańców miasta - kino letnie, wernisaże i wystawy, festiwale a także nowe trasy zwiedzania.

PL2012+ planuje duże zmiany. Przede wszystkim z korzyścią dla mieszkańców stolicy. W godzinach 10.00 - 18.00 bramy główne będą otwarte dla wszystkich. Ponadto zapowiadane są takie atrakcje jak kino letnie, wernisaże, wystawy, konferencje, a nawet pokazy mody. Nowe pomysły przedstawił wczoraj Marcin Herre, prezes spółki PL.2012+.****

Spółka chce, by na Stadionie codziennie odbywała się jakaś impreza. Dostępny ma być darmowy punkt widokowy. Uruchomiono nowy program wycieczek - będzie ich więcej. Przygotowane zostały nowe trasy zwiedzania (Punkt Widokowy, Trasa Kibica, Trasa Piłkarza, Trasa Ekskluzywna oraz Znani i lubiani - po stadionie będą oprowadzać chętnych znani pasjonaci futbolu, m.in. Stefan Szczepłek w soboty i Tomasz Wołek w niedziele). Spółka zapowiada też specjalne atrakcje dla całych rodzin - na razie nie wiadomo jakie.

d4lr3jg

Już od kilku dni mówi się o przeniesieniu na Narodowy dwudniowego festiwalu muzycznego Orange Warsaw Festiwal, który do tej pory odbywa się na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Warszawskie wiewiórki mówią w parku Skaryszewskim, że** gwiazdą festiwalu będzie Beyoncé. Oficjalne informacje na ten temat zostaną ogłoszone w poniedziałek, 4 lutego. Już dziś wiemy na pewno , że 25 lipca wystąpi tu **Depeche Mode, a w sierpniu Roger Waters z widowiskiem"The Wall".

Jeśli doda się do powyższych propozycji mecze, jakie się odbędą to okazuje się, że oferta imprezowa jest całkiem spora.

Podziel się
Podziel się
Podziel się
d4lr3jg

Podziel się opinią

Share

d4lr3jg

d4lr3jg