Trwa ładowanie...

Narodowy rozdaje fragmenty murawy z meczu z Niemcami!

Ogłasza konkurs. Na zwycięzców czeka 40 doniczek

Narodowy rozdaje fragmenty murawy z meczu z Niemcami!
d25hq4v
d25hq4v

11 października 2014 roku rozegrano mecz, który internauci okrzyknęli "Cudem na Narodowym"! Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016.* Stadion Narodowy postanowił nie lekceważyć tego fenomenu i rozdać "relikwie" z tego meczu. Ogłasza konkurs, w którym można wygrać... fragment murawy, na którym Polacy wygrali z Niemcami. *

Trawa, na której Polacy odnieśli historyczne zwycięstwo, została zdjęta z płyty Stadionu Narodowego i specjalnie zabezpieczona. Jej fragmenty umieszczono w doniczkach, a 40 takich doniczek trafi do zwycięzców naszego konkursu! - mówią organizatorzy konkursy - Co zrobić, aby zdobyć jedną z nich? Wystarczy przesłać do nas jedno wykonane przez siebie zdjęcie z meczu Polska-Niemcy! Jury wybierze 40 najlepszych prac, a ich autorzy będą mogli odebrać ze Stadionu swój fragment murawy!

Zdjęcie należy przesłać na adres facebook@stadionnarodowy.org.pl wpisując w temacie wiadomości e-mail słowo "MURAWA". Zgłoszenia mozna wysyłać do 22 października 2014 roku, do godziny 23.59. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

d25hq4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25hq4v