Trwa ładowanie...
d4etgi0

Natalia Siwiec dzieli się swoimi przemyśleniami!

Warto jej słuchać?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Siwiec dzieli się swoimi przemyśleniami!
d4etgi0

Początek kariery Natalii Siwiec był, delikatnie rzecz ujmując, nietypowy. Telewizyjne kamery wyłowiły ją z tłumu kibiców bawiących się na Stadionie Narodowym podczas jednego z meczy EURO 2012. Rozentuzjazmowani dziennikarze natychmiast nadali jej tytuł Miss turnieju. Potem wszystko potoczyło się zgodnie z działaniem „efektu kuli śniegowej”. Na kolejnych meczach za Siwiec biegali fotoreporterzy, a jej zdjęcia zaczęły regularnie trafiać do tabloidów i na łamy plotkarskich portali.

Ostatnio świeżo upieczona celebrytka zaczęła się wypowiadać publicznie. Dowiedzieliśmy się już jakie sobie zrobiła operacje plastyczne i jak straciła dziewictwo. W wywiadzie dla pudelek.tv , którego fragment możecie zobaczyć poniżej, zastanawia się z kolei, czy porównywanie jej do Dody jest uzasadnione. Nie wiadomo niestety, czy tak, jak Doda ma zdolności wokalne, czy jednak skupi się w przyszłości wyłącznie na publicznym odsłanianiu różnych części swojego ciała.

„Kariera” Natalii Siwiec doskonale obnaża mechanizm działania masowych mediów. Pokazuje, że czasami wystarczy jedno korzystne zdjęcie zrobione w odpowiednich okolicznościach, żeby trafić do show businessu.

d4etgi0

Co sądzicie o Siwiec? Ma szansę zrobić prawdziwą karierę, czy jej zaawansowany ekshibicjonizm szybko się znudzi?

d4etgi0

Podziel się opinią

Share
d4etgi0
d4etgi0