Trwa ładowanie...

Nextbike wprowadza darmowe przejazdy rowerami miejskimi dla medyków

Nextbike Polska zwalnia pracowników służby zdrowia z opłat za jazdę rowerami miejskimi. Aby skorzystać ze wsparcia należy skontaktować się z operatorem systemu.
Share
Warszawa. Medycy będą mogli jeździć za darmo rowerami miejskim
Warszawa. Medycy będą mogli jeździć za darmo rowerami miejskimŹródło: PAP
d1cgs1y

- Jesteś bohaterem medycznym? Wiemy, że codzienna walka i bez korony na głowie jest trudna, dziękujemy za to co robicie, nie tylko ostatnio, ale codziennie. Dbając o tych co dbają o wszystkich, dajemy Wam możliwość bezpłatnego skorzystania z roweru miejskiego – informuje w komunikacie Nextbike Polska.

Wystarczy mieć konto w jednym z systemów rowerowych. Następnie trzeba przesłać firmie zdjęcie z potwierdzeniem, że jest się medykiem. Po weryfikacji zgłoszenia dostaje się e-maila. Od tego czasu można jeździć rowerem miejskim bez opłat.

Zgłoszenia do promocji „Za darmo dla medyków” przyjmowane są pod adresem powiadomienia@nextbike.pl. Akcja obowiązuje do 15 lipca 2020 r.

d1cgs1y

Operator przypomina, że rowery to jeden z bezpieczniejszych sposobów poruszania się po mieście, ale „lepiej dmuchać na zimne przez maseczkę, a umyte ręce trzymać w rękawiczkach”. Należy też pamiętać o środkach ochrony osobistej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1cgs1y

Podziel się opinią

Share
d1cgs1y
d1cgs1y