Trwa ładowanie...
d2o8hmw

Nie będzie koncertu rocznicowego na Narodowym!

Nie będzie Rolling Stonesów, nie będzie niczego. Nie ma pieniędzy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie będzie koncertu rocznicowego na Narodowym!
d2o8hmw

Obchody 25. rocznicy wolnych wyborów zapowiadały się bardzo hucznie. Na planowanym koncercie na Stadionie Narodowym miał wystąpić zespół Rolling Stones, a cała impreza miała być darmowa i ogólnodostępna.Koncertowi zagranicznej gwiazdy sprzeciwili się polscy artyści, którzy protestowali przeciwko "przekazaniu znacznych środków finansowych artystom zagranicznym". W krótki czas potem okazało się jednak, że z zupełnie innych względów grupa do Polski nie przyjedzie .

Niemniej, koncert wciąż miał się odbyć, z udziałem polskich gwiazd. Miał na nim wystąpić m.in. zespół De Mono, który w tym roku również obchodzi swoje 25-lecie. Koncert miał ponoć poprowadzić Jurek Owsiak.

Zobacz także: Barack Obama odwiedzi Warszawę!

d2o8hmw

Tymczasem okazuje się, że koncert nie odbędzie się w ogóle. Ta decyzja dziwi tym bardziej, bo zaledwie kilka dni temu spółka PL.2012+, która zarządza stadionem, wysłała do dziennikarzy zaproszenie na konferencję prasową o rocznicowym koncercie. Spotkanie miało odbyć się w poniedziałek, ale kilkanaście godzin przed nim odwołano je. Dziś okazało się dlaczego.

Rocznicowego koncertu nie będzie w ogóle, przesądziły o tym powody finansowe. Spółka kieruje się zasadą, by nie organizować już u siebie imprez za publiczne pieniądze (po feralnym koncercie Madonny). Środki od sponsorów okazały się zaś niewystarczające.

Zobacz także: "10 zł za nędzną parówkę", czyli naciąganie na Narodowym

przekazanie znacznych środków finansowych artystom zagranicznym" - podkreślają

d2o8hmw

Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/link/1929052/polscy-artysci-nie-chca-koncertu-rolling-stones-na-stadionie-narodowym/

Podziel się
d2o8hmw

Podziel się opinią

Share

d2o8hmw

d2o8hmw