Trwa ładowanie...

Nie będzie lodowiska pod Pałacem, będzie na Rynku Starego Miasta!

Na Starym Mieście pojeździmy już od połowy przyszłego tygodnia
Share
Nie będzie lodowiska pod Pałacem, będzie na Rynku Starego Miasta!
d3hm2xk

Będzie lodowisko na Rynku Starego Miasta!Dzięki współpracy Miasta z restauratorami amatorzy lodowego szaleństwa będą mogli z niego korzystać już od połowy przyszłego tygodnia - mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz - *Świąteczną atmosferę Rynku dopełni piękna iluminacja, oferta gastronomiczna restauratorów i czterdzieści pięknie udekorowanych świerków. *Montaż lodowiska zacznie się już jutro. Będzie usytuowane po wschodniej stronie Rynku. Do dyspozycji łyżwiarzy będzie wypożyczalnia łyżew.* *

Zobacz: Będą 4 nowe lodowiska!__

W tym roku warszawiacy nie pojeżdżą jednak na łyżwach przy stołecznym Pałacu Kultury i Nauki. Lodowisko było tam od końca 2000 roku, tej zimy jednak się tam nie pojawi. To przez zły stan jego elementów i nawierzchni w miejscu, gdzie było stawiane. W tym roku ślizgawka ma przejść remont - informuje TVN Warszawa.

d3hm2xk

Lodowisko było od końca 2000 roku. W tym go nie będzie, bo niektóre elementy po prostu się zużyły. Wprawdzie na bieżąco były dokonywane naprawy, ale mówimy nie tylko o elementach technicznych konstrukcji lodowiskach jak chociażby bandy. Także o sprzęcie do utrzymania stanu tafli. Chodzi na przykład o Rolbę, czyli pojazd, który ją szlifuje - tłumaczy Ewelina Dudziak, rzeczniczka zarządu PKiN, w rozmowie z TVN Warszawa.

Zobacz także: Czy w Warszawie powstanie snowpark?

d3hm2xk

Podziel się opinią

Share
d3hm2xk
d3hm2xk