Trwa ładowanie...
d91y0f7

Nie chcą Jakiego w komisji weryfikacyjnej. Będzie wniosek

Podczas środowych obrad komisji Jaki postanowił wykluczyć z nich dwoje pełnomocników stołecznego ratusza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie chcą Jakiego w komisji weryfikacyjnej. Będzie wniosek
d91y0f7

Wiceprezydent Warszawy Witold Pahl zapowiedział, że w czwartek miasto złoży wniosek o wyłączenie z prac komisji weryfikacyjnej jej szefa Patryka Jakiego, któremu zarzuca działanie z pobudek politycznych.

Podczas środowych obrad komisji Jaki postanowił wykluczyć z nich dwoje pełnomocników stołecznego ratusza. Prawnicy miasta zostali wykluczeni za niewłaściwe zachowanie. Szef komisji ocenił, że postanowili oni "po raz drugi dręczyć mieszkańców". Komisja zajęła się w środę sprawą warszawskiej kamienicy przy ul. Poznańskiej 14.

"Dzisiejsza decyzja pana Patryka Jakiego o uniemożliwieniu dalszego wykonywania czynności przez pełnomocników miasta st. Warszawy, a więc udzielania pomocy w rozwiązaniu tego problemu, została podjęta jedynie ze względów politycznych. Dlatego też w dniu jutrzejszym (będzie) wniosek o wyłączenie przewodniczącego komisji z dalszych prac w tejże komisji zostanie złożony" - poinformował Pahl na środowej konferencji prasowej.

d91y0f7

Źródło: PAP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Jaki wykluczył z posiedzenia pełnomocników z ratusza. "Przekroczono pewne granice przyzwoitości"

Podziel się
d91y0f7

Podziel się opinią

Share

d91y0f7

d91y0f7