Trwa ładowanie...
d4l471i

Nie chciał, żeby pili alkohol przed jego lokalem. Pobili go metalową pałką

Na warszawskich Włochach dwaj mężczyźni pobili Egipcjanina, właściciela baru z kebabami. Kobieta, która widziała całe zajście, wykrzykiwała obraźliwe słowa pod jego adresem. Sprawą zajmuje się stołeczna prokuratura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa trafiła do prokuratury
Sprawa trafiła do prokuratury (WP.PL)
d4l471i

W niedzielę 13 maja do baru z kebabami przy ul. Bolesława Chrobrego przyszło dwóch mężczyzn i zamówiło kebaby i piwo. Jak informuje policja, gdy zamówienie było gotowe, właściciel lokalu, Mohammed, poprosił, żeby klienci nie pili piwa przed jego lokalem. Wtedy 24 i 25-latek wyjęli metalową pałkę i zaczęli okładać nią Egipcjanina. Wybili również szyby w lokalu. 42-letnia kobieta, która przebywała w towarzystwie mężczyzn, zwyzywała właściela baru.

"Policjanci z warszawskich Włoch niezwłocznie zajęli się sprawą. Kilka dni temu kobieta i dwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy policjanci przekazali do prokuratury" - informuje stołeczna policja.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia, dodatkowo 25-latek odpowie za wybicie szyby w lokalu. Decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Natomiast kobieta usłyszała zarzut publicznego naruszenia praw oraz wolności obywatelskich i została objęta policyjnym dozorem. Grożą jej trzy lata więzienia.

*Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl*

Przeczytaj też: Pałac Kultury znów będzie lśnił. Czeka go czyszczenie

d4l471i

Podziel się opinią

Share
d4l471i
d4l471i