Trwa ładowanie...
d1g94ge

Nie chciała wyjść, więc ją udusił!

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa po tym jak udusił 35-letnią kobietę i zadzwonił na policję. Grozi mu dożywocie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie chciała wyjść, więc ją udusił!
d1g94ge

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań na terenie Ursusa. Pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna i wyznał, że zabił kobietę. Po przybyciu na miejsce policjanci znaleźli ciało 35-letniej Wioletty L. Skierowana na miejsce grupa śledczych przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia i zwłok kobiety.

Zobacz też: Napadł na 86-letnią kobietę!

Funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu zatrzymanego 38-letniego Eryka G. po spożyciu dużej ilości alkoholu doszło do szarpaniny pomiędzy nim i kobietą, która go odwiedziła. Prawdopodobnie między znajomymi doszło do sprzeczki, w wyniku której Wioletta L. nie chciała opuścić mieszkania, to zaś bardzo rozwścieczyło mężczyznę. Pijany i zdenerwowany Eryk G. najpierw kilkukrotnie uderzył kobietę w głowę, a na koniec ją udusił. Potem zadzwonił na policję i przyznał się do popełnienia czynu.

d1g94ge

Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie dokładnie go przesłuchano i usłyszał zarzut zabójstwa. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

d1g94ge

Podziel się opinią

Share

d1g94ge

d1g94ge