Trwa ładowanie...
d1otk2e

Nie martw się, że nie zdążysz. Wynajmij firmę, która posprząta groby twoich bliskich

O skorzystaniu z takiej usługi warto pomyśleć z wyprzedzeniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie martw się, że nie zdążysz. Wynajmij firmę, która posprząta groby twoich bliskich
d1otk2e

Jesteś zabiegany i nie masz czasu posprzątać grobów swoich bliskich? Nie musisz się już martwić. Wystarczy wynająć firmę, która zrobi to za ciebie.

Jak podaje Fakt.pl, w Warszawie funkcjonuje wiele firm zajmujących się czyszczeniem grobów. Od nas zależy czy zażyczymy sobie jedynie uprzątnięcie pomnika, czy też mycie i woskowanie. Cena zależy od usługi, którą zamówimy.

O skorzystaniu z takiej usługi warto pomyśleć z wyprzedzeniem, ponieważ tuż przed Wszystkimi Świętymi firmy przeżywają prawdziwe oblężenie. Rozwiązaniem może być również wynajęcie osób prywatnych, które coraz częściej ogłaszają się na przycmentarnych tablicach ogłoszeń.

d1otk2e

Fakt.pl wylicza, na które cmentarze można zamówić firmę sprzątającą. Są to: Cmentarz Wojskowy na Powązkach, Cmentarz Powązkowski (Stare Powązki), Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, Cmentarz Bródnowski.

Z kolei sprzątacze nie wejdą na Cmentarz Czerniakowski i Komunalny Północny.

źródło: Fakt.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

d1otk2e

Przeczytaj też: Roczna dziewczynka choruje na nieuleczalną chorobę. Jej rodzice zorganizowali nietypową aukcję

d1otk2e

Podziel się opinią

Share
d1otk2e
d1otk2e