Trwa ładowanie...

Nie martw się, że nie zdążysz. Wynajmij firmę, która posprząta groby twoich bliskich

O skorzystaniu z takiej usługi warto pomyśleć z wyprzedzeniem.

Share
Nie martw się, że nie zdążysz. Wynajmij firmę, która posprząta groby twoich bliskich
d3lw4fr

Jesteś zabiegany i nie masz czasu posprzątać grobów swoich bliskich? Nie musisz się już martwić. Wystarczy wynająć firmę, która zrobi to za ciebie.

Jak podaje Fakt.pl, w Warszawie funkcjonuje wiele firm zajmujących się czyszczeniem grobów. Od nas zależy czy zażyczymy sobie jedynie uprzątnięcie pomnika, czy też mycie i woskowanie. Cena zależy od usługi, którą zamówimy.

O skorzystaniu z takiej usługi warto pomyśleć z wyprzedzeniem, ponieważ tuż przed Wszystkimi Świętymi firmy przeżywają prawdziwe oblężenie. Rozwiązaniem może być również wynajęcie osób prywatnych, które coraz częściej ogłaszają się na przycmentarnych tablicach ogłoszeń.

d3lw4fr

Fakt.pl wylicza, na które cmentarze można zamówić firmę sprzątającą. Są to: Cmentarz Wojskowy na Powązkach, Cmentarz Powązkowski (Stare Powązki), Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, Cmentarz Bródnowski.

Z kolei sprzątacze nie wejdą na Cmentarz Czerniakowski i Komunalny Północny.

źródło: Fakt.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Roczna dziewczynka choruje na nieuleczalną chorobę. Jej rodzice zorganizowali nietypową aukcję

d3lw4fr

Podziel się opinią

Share
d3lw4fr
d3lw4fr