Trwa ładowanie...
dur4zf9

Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, zaatakował dziewczynę nożem

Za popełnione przestępstwa 24-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, zaatakował dziewczynę nożem
dur4zf9

Paweł D. podczas awantury ranił nożem swoją byłą dziewczynę. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że 26-latka zakończyła z nim znajomość. Za popełnione przestępstwa 24-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia

Mundurowi kilka minut przed północą zostali wezwani na interwencję na ul. Włodarzewską: w wyniku awantury kobieta została raniona nożem. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 26-latka została zaatakowana przez byłego chłopaka, który uciekł tuż przed przyjazdem stróżów prawa. Dziewczyna trafiła do szpitala.

Już następnego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. 24-letni Paweł D. trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze, pomiędzy kobietą a mężczyzną doszło do sprzeczki, w trakcie której 24-latek ugodził nożem swoją byłą dziewczynę. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że kobieta zakończyła z nim znajomość.

dur4zf9

Wczoraj Paweł D. został przesłuchany i usłyszał dwa zarzuty za popełnione przestępstwa. 24-latek odpowie za zmuszanie kobiety do określonego zachowania oraz uszkodzenie jej ciała. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Źródło: KSP

Przeczytajcie również: Wypadek na S8. Uderzenie tak silne, że kierowca "zgubił" silnik

dur4zf9

Podziel się opinią

Share

dur4zf9

dur4zf9