Trwa ładowanie...
d2wiqc5

Nie mógł pogodzić się z tym, że ona kocha innego

Mimo że spędził w więzieniu pół roku skazany za stalking, po wyjściu wciąż nachodził swoją byłą dziewczynę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie mógł pogodzić się z tym, że ona kocha innego
d2wiqc5

Na przestrzeni ostatniego półtora miesiąca do komisariatu w Wawrze wpłynęły trzy zawiadomienia dotyczące złośliwego nękania oraz gróźb karalnych. Osobą pokrzywdzoną każdorazowo była ta sama kobieta.

Policjanci z ulicy Mrówczej zajęli się sprawą. Pierwsze ustalenia wskazywały, że sprawcą jest były chłopak pokrzywdzonej, który nie mieszka na stałe w Warszawie i tak naprawdę, bywa wszędzie. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że 36-letni Piotr F. był już karany za dokładnie te same przestępstwa. Miał nawet orzeczony zakaz zbliżania się do dziewczyny, a ponieważ go złamał, spędził w więzieniu pół roku.

To jednak najwyraźniej niczego go nie nauczyło. Nadal nachodził kobietę, nękał telefonami i wiadomościami tekstowymi, w których wielokrotnie groził, że ją zabije. A wszystko przez to, że nie chciał pogodzić się z tym, że od dawna nie jest już w związku z tą kobieta, a ona ułożyła sobie życie z inną osobą.

d2wiqc5

Funkcjonariusze przeprowadzili szereg czynności operacyjnych i dzięki temu zdołali ustalić gdzie może przebywać Piotr F. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Reszta potoczyła się już błyskawicznie. Po zgromadzeniu pełnego materiału dowodowego dochodzeniowcy przedstawili Piotrowi F. zarzuty, stalkingu i gróźb karalnych, obu przestępstw 36-klatek dopuścił się w warunkach recydywy. W prokuraturze podjęto decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego policyjnego dozoru.

d2wiqc5

Podziel się opinią

Share
d2wiqc5
d2wiqc5