Trwa ładowanie...
d2rhnhb

"Nie trzeba mieć worka pieniędzy, by podróżować". Jesienna Warszawa (WIDEO)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie trzeba mieć worka pieniędzy, by podróżować". Jesienna Warszawa (WIDEO)
d2rhnhb

Karolina i Piotrek skupiają się przede wszystkim na swojej pasji - podróżowaniu. Stworzyli blog OOPS!sidedown , na którym dzielą się swoimi zdjęciami i spostrzeżeniami z każdej wyprawy. - Przez większość życia rodzice nie chcieli nas zabierać za granicę. Czuliśmy głód podróżowania. Teraz w tygodniu zarabiamy w pocie czoła na czynsz wynajętego mieszkania, a w weekendy pracujemy nad blogiem - opowiadają WawaLove.pl

Wciąż podróżują. Brazylia, Francja, Szwecja, Turcja, Belgia - te kierunki nie przeszkadzają im, by zachwycić się pierwszym podmuchem jesieni w Warszawie. - Staramy się też dostrzegać więcej w najbliższym otoczeniu. I mimo, że żadne z nas nie pochodzi z Warszawy (jedno z Pomorza, drugie ze Śląska), to jednak stolica przyciągnęła nas do siebie na tyle mocno, że mieszkamy tu już kilka lat - mówią.

Jak wyglądała praca nad filmem? - Cel został ściśle określony na długo przed rozpoczęciem nagrań. Krótki film, który pomoże w pracy nad kadrem, a przy okazji da możliwość jeszcze lepszego poznania stolicy. Warszawa bowiem to nie tylko fantastyczne miasto, ale też jedno z najciekawszych w Polsce. Dzieje się w niej tak dużo, że nie sposób nie wyżyć się tutaj filmowo - mówią Karolina i Piotrek.

Blogerzy dużą wagę przykładają do jakości materiałów, a od roku szlifują umiejętności filmowe, podglądając lepszych od siebie i ucząc się na własnych błędach. - To dopiero start, ale w głowach mamy sporo pomysłów na kolejne małe produkcje. Z biegiem czasu będziemy inwestować w sprzęt i mamy nadzieję, że pasja przekształci się w fajną przygodę - dodają. Teraz planują klikuletnią wyprawę dookoła świata. Swoim czytelnikom chcą pokazać, że nie trzeba mieć worka pieniędzy, by podróżować.

d2rhnhb

Podziel się opinią

Share

d2rhnhb

d2rhnhb